AMERİKA VİZESİ RANDEVU GÜNÜNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİRMİYİM?

Amerika vizesi randevu gününde değişiklik yapabilirmiyim?

Daha önce Amerika vizesi almamış olan veya pasaportunda süresi bitmiş olan herkes Amerika vizesi için konsoloslukla görüşme yapmak zorundadır.
Konsolosluk randevularını telefonla ya da online alabilirsiniz.

Randevudan önce Amerika vizesi için gerekli tüm belgeleri hazırlamanız gerekmektedir. Daha sonra 20 Amerikan doları karşılığında vize görüşme randevusu alacaksınız.
Randevunuzu online olarak dolduracağınız DS160 formundan sonra alabilmektesiniz.

DS160 formunu kesinlikle büyük dikkatle doldurmanız gerekmektedir. DS160 formunu doldurup gönderdiğinizde, mailinize onaylanmış ve barkod numarası almış hali ulaşacaktır.
Bu durumda randevu alabilirsiniz ancak DS160 formu onaylandıktan sonra üzerinde herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

Bu yüzden DS160 formunuz onaylanmadan tüm bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olun.
Daha sonra alacağınız randevunun zamanında aynı gün içerisinde değişiklik yapmanız mümkündür.

Randevu iptallerinizi ise 2 yolla yapabilirsiniz
Telefon yoluyla: 0850 252 63 55

Online: https://usvisa-info.com/ web adresi üzerinden tekrar oturumunuzu açarak iptal edebilirsiniz.
Eğer randevunuz sizin açınızdan çok geç bir tarihe verilmişse de acil randevu kriterlerine uygunsanız randevu sürecinizi öne alabilirisiniz.

Amerika vizesi randevularınıza zamanında hazır olmalısınız. Amerika konsolosluğu randevu zamanıyla ilgili katı bir tutum sergilemektedir.
Amerika vizesi başvuru sürecinizin olumsuz sonuçlanmaması adına randevunuza, zamanınıza ve tercihlerinize dikkat etmelisiniz.

Amerika vizesi randevunuza gerekli olan, gerekli olabilecek ve önemli olduğunu düşündüğünüz tüm belgelerle hazır olarak gitmeli ve
mülakatta rahat ve kendinizden emin davranmalısınız.

Almanya Vizesi, Amerika Vizesi, Avusturya Vizesi, Belçika Vizesi, Çek Cuhm. Vizesi, Çin Vizesi, Dubai Vizesi, Fransa Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Romanya Vizesi, Macaristan Vizesi, Meksika Vizesi, Mısır Vizesi, Rusya Vizesi Yurtdışı vize, yurtdışı vizesi, yurtdışı vize,