HAKKIMIZDA – VİZE KAPIDA

            Vize kapida  yurt dışına çıkacak olan siz değerli müşterilerimize, gerekli deneyim ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veren bir danışmanlık şirketidir.

Vize kapida kuruluşundan bu güne Türkiye genelinde yurt dışı vize danışmanlık hizmetini, sorunsuz ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Amacımız uzun ve zor bir süreç olan vize alım sürecini, sizler için hızlı ve kolay hale getirmektir.

Firmamız pasaport ve vize işlemlerinizi takip ederken, sizler de seyahatinizin güzel geçmesi için diğer ayrıntılarla ilgilenebilirsiniz.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız müşteri odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yüksek performans ve sürekliliği olan hizmetler Vizekapida’nın iş hedefi olmuştur.

Şirketimiz her geçen gün Seyahat Acentesi yelpazesini daha da genişletmektedir.

İlkemiz sadece danışmanlık hizmeti vermekle sınırlı değildir. Müşterilerimize vize hizmeti sunarken çözüm odaklı, hızlı ve sorunsuz bir şekilde memnuniyet sağlamaktır.

Bu güne kadar edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak; genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

internettenvizeislemleri

vize, amerika vizesi, almanya vizesi, avusturya vizesi, belçika vizesi, çek cumhuriyeti vizesi, çin vizesi,fransa vizesi, hollanda vizesi,

VİZE HİZMETLERİ (0312 966 09 90) – (0554 496 06 06) – Almanya Vizesi, Amerika Vizesi, Avusturya Vizesi, Belçika Vizesi, Çek Cuhm. Vizesi, Çin Vizesi, Dubai Vizesi, Fransa Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Romanya Vizesi, Macaristan Vizesi, Meksika Vizesi, Mısır Vizesi, Rusya Vizesi Yurtdışı vize, yurtdışı vizesi, yurtdışı vize, yurtdisi